cyber-Attack

Download Link No.07

مقامات هنوز در حال جستجوی این هستند

The Authorities are still trying to figure out

که چه کسانی در این حملۀ سایبری دست داشته اند؟

Whose is behind the cyber-attack?

این حملۀ سایبری سیستم های کامپیوتری در سطح جهان تحت تأثیر قرار گرفته است.

کارشناس امنیت شبکه هشدار داد که نمی توان راه حل فوری برای این مشکل یافت. البته عده ای جمع شده اند و این را انجام داده اند.

اما نهایتاً بزرگترین نگرانی big concern  این است که که این روزها  malware زیادی در سطح اینترنت یافت می شود که برای هر شخصی دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان که دوست دارند این حملات به مردم را انجام دهندو به هر جهتی آن را سازماندهی و اجرا نمایند کمک می کند.

یوروپل اعلام نموده که این کار که به بیش از صد کشور به طور بی سابقه ای Unprecedented انجام شده است.

جان دیمون خبرنگار بی بی سی گزارش می دهد: بانک ها، سیستم راه آهن، وزارت کشور و بزرگترین شرکت اپراتور موبایل همگی تحت حمله قرار گرفته اند All came under attack  . بانک مرکزی نیز اعلام داشته که حملۀ وسیعی در بانک های محلی نیز انجام شده است اما منبع آن هنوز تائید نشده است.

رسانه های محلی Local media می گویند سیستم راه آهن  روسیه با موفثیت توانسته است از خودش دفاع کند وزیر کشور interior minister روسیه ابتدا این حملۀ سایبری را انکار کرد بعداً این حملۀ سایبری را قبول نمود اما گفت که در سطح کمی بوده است.

شرکت مگافون بزرگترین اپراتور روسیه اعلام نمود که به کامپیوترهای زیادی در این شرکت حمله شده اما شبکه ارتباطی تحت تاثیر قرار نگرفته است.

\پی نوشت اول: بعضی ها لطف کرده اند و ایمیل داده اند که از این مطالب  استفاده می کنیم اما اگر متن بود راحت تر می توانستیم استفاده کنیم خوب جواب اینها این هست که ممنون از لطف شما، اما اگر قرار باشد که فایل صوتی باشه و متن هم باشه که تو اینترنت پر از این نوع مطالب هست اگر شخصی می خواهد این کار را بکند خودش جستجو کند یا اینکه من برایش چند مورد از این نوع مطلب پیدا کنم که هم متن و هم صدا داشته باشد اما من هدفم تحریک شما به لیسنینگ با کمی راهنمایی است تا با context آشنا شوید.

شاید عبارت های ذیل بتواند کمک کند که فایل صوتی را بهتر دنبال کنید.

That is affected – Computer system – Around the world – But Security expert – Caution – Not to Expect – Quick resolution – Attacking – All the way down – Ultimately – Big cause and concern – Malware – Wide internet – Interested in- Attacking people – All the way down – 100 countries – Unprecedented scale – Organized crime unit – Rail way – Interior ministry – Biggest mobile phone Company- All came under attack – The central – Describe – Massive assault – At first denies – Had not been comprise – Local media – Defended itself against the cyber attack – The interior minister – Denied had been affected -Acknowledged -Some Limited impact – Had been affected – But Network it -Had Remained untouched

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *