NPR Hourly News و اعتیاد مثبت

خیلی وقته که در مورد لیسنینگ مطلبی ننوشتم خوب خبر جالب اینکه کتاب The forty rule of love  رو دو بار خوندم البته دفعۀ دوم فصولی که مربوط به Ella می شد رو نخوندم هنوز هم تو اون فضای شمس تبریزی و مولوی هستم به خاطر اینکه کمی حال و هوای خودم عوص بشه 🙂 مطلبی در مورد NPR Hourly news خواستم بنویسم.

چقدر خوب بود داستان های ایرانی هم به زبان های دیگر ترجمه می شد تا ادبیات ما را هم دیگران بشناسند جالا که داریم متصل می شویم چه بهتر که همدیگر را بهتر بشناسیم.

هر وقت خواستید خبری 5 دقیقه ای به انگلیسی گوش بدهید گوگل کنید NPR hourly news  اولین آدرس رو باز کنید و لذت ببرید.

حالا من به این فکر می کردم بعد از مدتی که به این NPR Hourly News گوش بدهی تبدیل به اعتیاد مثبت  می شود اما خوب مدت تبدیل به اعتیاد مثبت شدن فرد به فرد فرق می کند و نکتۀ بسیار مهم اینکه رفتار بایستی باعث ترشح دوپامین در مغز شود تا تبدیل به اعتیاد مثبت شود.

در مورد اعتیاد مثبت می توان بیشتر نوشت.

این NPR hourly News خیلی خوبه از این لحاظ که زمان اون زیاد نیست و این مسأله که هر ساعت شما می توانید آخرین اخبار را داشته باشید. این پادکست هر ساعت پخش می شود و اگر زمان آن را دقت کنید ساعت به وقت واشنگتن می باشد یعنی اختلاف زمانی هشت و نیم ساعت یعنی اگر اینجا ساعت 10:30 باشد آنجا ساعت 2 هست (همیشه 8:30 به ساعت آنجا اصافه کنید.)

ایالات متحده چند تا Local time داره اما NY یا همان نیویورک و LA یا همان لوس آنجلس خیلی مهم تر از بقیه هست.

مسأله ای که الان از همین آخرین NPR متوجه شدم نرخ بیکاری به پایین ترین مقدار خودش در 18 سال اخیر در آمریکا رسیده است.

فکر می کنم در مورد اعتیاد مثبت یا همان positive addiction بیشتر بخوانم. شرایط جالبی داره که می توانید آنها را در متمم مطالعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *